WhatsApp'a Bağlan
Merhaba, size WhatsApp üzerinden yardımcı olabilirim.
Rüyada gümüş takı görmenin anlamı nedir? - Eco Carpet

Rüyada gümüş takı görmenin anlamı nedir?

Kimi zaman uyandığınız an da sizleri tüm gün etkisine alır kimi zaman da az önce gördüklerim neydi diye düşünür durursunuz… Rüya, uykunun REM evresi denilen hızlı göz hareketi evresi ile bağlantılı hem görsel hem de işitsel algı ve duygular bütünüdür.

Rüyanın anlamını biraz daha açacak olursak ruhun bedenden ayrıldığı zamanda yaşanan olaylar bütünü de demek mümkündür. Her insan mutlaka rüya görür. Bazı kişiler daha sık rüya görürler. Fakat herkes istediği rüyayı göremez. Rüyalarda yaşananlar tahmin edemeyeceğimiz kadar hızlı gerçekleşir. Çok kısa bir kaç saniyelik rüyalar sırasında bile çok uzun ve değişik olaylar görmekteyiz. Bu nedenle rüyada zaman kavramı oluşmamaktadır.

Kimimiz bir sevdiğimizi, kimimiz bizim için önemli bir mekanı, kimimiz ilk bakışta anlamlandıramadığımız olayları rüyamızda görürüz. Bu nedenle rüya tabirleri kavramı ortaya çıkmış ve rüyalarımızdaki kimi gelişmeleri yorumlamıştır.

Rüyalarımızda gümüş takılar görebiliriz. Gelin birlikte bu tarz rüyaların anlamlarına bakalım.

Rüyada gümüş takı görmenin anlamı nedir?
Rüyada gümüş takı görmek hHayra, bolluk ve berekete, kısmete, rahata kavuşmaya, mutluluğa ve zenginliğe işaret eder. Rüyada gümüş gören kişinin düşünceli, hassas, kibar ve ince ruhlu, iyi kalpli bir kişi olduğuna ve kendisinin de huyu gibi güzel olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağını ve ömrünü sağlıkla geçireceğine, enerjisinin ise her zaman yerinde olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin güzel, sakin ve huzurlu bir hayat geçireceği, dert ve sıkıntılardan uzak kalacağı tabir edilir.

Rayada gümüş yüzük görmenin anlamı nedir?
Rüyada gümüş yüzük görmek güzel haberler almaya işaret eder. Aynı zamanda sevinç ve mutluluğun habercisidir; rüya sahibinin sevineceği haberler alacağını ve mutlulukla geçecek günlerin akın olduğuna işaret eder. Rüyada gümüş yüzük görecek kişinin ilerdi mutlu olacağı bir kısmetinin olacağı. Evliliğinin bolluk, bereketlik ve maddi servet ile geçeceğine tabir edilir.

Rüyada gümüş yüzük taktığını görmenin anlamı nedir?
Rüyada gümüş yüzük taktığını görmek, rüyayı gören kişinin güzellikleri ve mutlu olmayı hak eden iyiliksever ve mütevazı bir kişi olduğuna tabir edilir.

Rüyada gümüş kolye görmenin anlamı nedir?
Rüyada gümüş kolye görmek açgözlü, maddiyata çok fazla önem veren, dünya malını seven, para için yaşayan ve doyumsuz olan bir kadına işaret eder.

Rüyada gümüş küpe görmenin anlamı nedir?
Rüyada görülen gümüş küpe tatlı ve hoş sözlere işaret eder. Rüyada gümüş küpe gören kişinin güzel sözler duyacağına ya da hoşuna gidecek bir davranış göreceğine işaret eder.

Rüyada gümüş gerdanlık görmenin anlamı nedir?
Rüyasında gümüş gerdanlık gören kişinin rüyası, yakında düğünü olacağına ve düğünde de bol takı takılacağına işaret eder.

KAMPANYA VE YENİLİKLERDEN HABERDAR OL!

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.

Aradığınız ürünü yazıp, ENTER tuşuna basın.